Zdradzona - Kristin Cast

(24)  *Blood* Zdradzona- Kristin Cast, P.C. Cast
O czym jest?
Druga część DOMU NOCY. Zoey Redbird, adeptka w szkole wampirów, czuje, że wreszcie odnalazła swoje miejsce na ziemi. Została przewodniczącą Cór Ciemności i co ważniejsze, ma chłopaka... a nawet dwóch.
Tymczasem w środowisku zwykłych śmiertelników dochodzi do tragedii − ginie kilkoro nastolatków, a wszystkie tropy wiodą do Domu Nocy. Kiedy ludziom z jej dawnego otoczenia grozi niebezpieczeństwo, Zoey zaczyna sobie uświadamiać, że niezwykła moc, jaką została obdarzona, obraca się przeciwko jej najbliższym. Dziewczyna musi znaleźć w sobie dość odwagi, by stawić czoło najgorszemu – zdradzie. 

Moja opinia
Czytało się nie najgorzej. Chociaż język pani P.C. Cast jest denerwujący, próbuje ona brzmieć jak nastolatka choć w ogóle jej to nie wychodzi. Irytujący jest schemat tej książki. Nie wiem dlaczego została światowym besstelerem skoro nie ma w niej nic nowego. Podczas czytania jej wszystko się powtarzało (odwaga bohaterki, dziewczyna i dwie sympatie, śmiertelne niebezpieczeństwo, wrodzy okazują się przyjaciółmi. Jakie to originalne!) i miałam deja vu.
Ocena- 5/10

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

Obserwatorzy