W szponach mrozu - Richelle Mead

  *Blood* (23) W szponach mrozu- Richelle Mead  

O czym jest?
Nazywam się Rose Hathaway. Mam siedemnaście lat i szkolę się w ochronie wampirów i zabijaniu strzyg. Jestem beznadziejnie zakochana w niewłaściwym mężczyźnie, a moja najlepsza przyjaciółka wykazuje zdolności magiczne, które mogą doprowadzić ją do obłędu.
Cóż, nikt nie powiedział, że szkoła średnia to bułka z masłem.
Zuchwały atak strzyg na szanowaną rodzinę morojów wstrząsnął uczniami Akademii. Nadchodzi przerwa świąteczna i by zapomnieć o tragedii, wszyscy wyruszają do luksusowego kurortu narciarskiego. Rose jednak trudno myśleć o wakacjach. Do grona nauczycieli dołączyła legendarna strażniczka… jej matka. Na domiar złego Dymitr interesuje się inną kobietą, Mason nie ukrywa, że z chęcią zamieniłby przyjaźń na coś więcej, a tajemniczy i arogancki nieznajomy wpada na dziewczynę częściej, niżby sobie życzyła. 
Pośród sennych zimowych krajobrazów kryje się jednak niebezpieczeństwo. Czy Rose zdoła w porę je dostrzec?

Moja opinia
Fenomenalna. Zaskakująca. Porywcza. Świetna. Na miarę światowej pisarki jaką jest Pani Mead. Czytało się szybko i dynamicznie. Kiedy kończyło się rozdział pragnęło się więcej! Cudowna lektura- na wakacje, na przerwę. Oczu nie można oderwać. Cudo, literackie cudo. Boże, jak pragnę dotknąć pióra autorki <3 
Ocena- 10/10


Ps. Kochani co tak słabo z wyświetleniami? Staramy się jak potrafimy i przepraszamy za błędy. Czy możecie podać w komentarzach, książki nadające się na wakacje? Które was najbardziej zainteresowały. ;) 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

Obserwatorzy