Potęga miłości - Mary-Claire Helldorfer

(30) *Blood* Potęga miłości- Elizabeth Chandler (Mary-Claire Helldorfer) Druga część "Pocałunek anioła"
O czym jest?
Tristan po śmierci powraca na ziemię. Odkrywa przy tym, że wypadek, w którym zginął, wcale nie był nieszczęśliwym zrządzeniem losu, a osoba za to odpowiedzialna usiłuje teraz zabić jego ukochaną…
Moja opinia
Są bohaterowie, którzy wierzą i dlatego łatwiej jest to do nich dotrzeć z przesłaniem. Są i tacy o duszy artystycznej i przez to bardziej otwartej. Za ich pośrednictwem, podszeptują w umyśle słowa i wiadomość także ma szanse dotrzeć do odbiorcy. Są i wreszcie tacy, o duszach podobnych do naszych. Ich serca rodzą podobne uczucia i sygnał jest mocniejszy. Każdy droga jest jednak właściwa, jeśli chcemy ocalić życie drugiej osoby, a my jesteśmy już po tej drugiej stronie. 
W książce miłość jest taka słodka, piękna... że rzygam dalej. Ale coś mnie ciągnie do przeczytania następnych części. Może dlatego żeby mieć o niej złe słowo? Naprawdę nie wiem. Ale przejdźmy do całokształtu lektury. Była lekko wciągająca, ciekawe historie i bohaterowie. Przyznam się, że był mały dreszczyk przy niebezpiecznych sytuacjach.
Ocena-7/10

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

Obserwatorzy