"NAJ, NAJ, NAJ!" #2

Dzisiejszy post "NAJ, NAJ, NAJ!" będzie o książkach, których nie mogę się doczekać :)
Czyli najbardziej oczekiwane książki przez Ann!

Kroniki Krwi 4. Serce w płomieniach - Richelle Mead1. Serce w płomieniach- Richelle Mead
Sydney jeszcze do niedawna nie wiedziała, czy powinna zaufać alchemikom, czy raczej własnym uczuciom. Podjęła jednak decyzję, która zdumiała ją samą. Po dokonaniu tego wyboru nic nie staje się łatwiejsze, wręcz przeciwnie. Gdy
przyjeżdża Zoe, siostra dziewczyny, Sydney wątpi, czy utrzyma swoje sprawy w tajemnicy, zwłaszcza że bardzo potrzebuje przyjaźni…. Czy zdoła się skupić na doskonaleniumagicznych umiejętności, skoro jej życiem rządzą namiętność i pragnienie zemsty?

Dar Julii - Tahereh Mafi

2.Dar Julii- Tahereh Mafi
Julia już wie, że tylko ona może zatrzymać Komitet Odnowy. Ale aby go pokonać, potrzebuje pomocy kogoś, komu nigdy nie potrafiła zaufać – Warnera. Podczas współpracy z nim przekona się, że nie 
wszystko, co wie o nim i o Adamie, jest prawdą.
Trzeci tom bestsellerowej serii o losach Julii, która podbiła
Zauroczenie - Aimee Agrestiserca czytelników na całym świecie.


3. Zauroczenie- Aimee Agresti
Haven Terra nadal odzyskuje siły po odbyciu stażu, podczas którego stanęła - dosłownie na progu piekła, lecz wycieczka do Nowego Orleanu sprowadza na nią nowe kłopoty. Dzięki temu, że wcześniej ukończyła liceum, Haven ma wolny czas, więc razem z przyjaciółmi, Dantem i Lance'em, wybiera się do miasta zwanego też Big Easy, by pracować jako wolontariuszka przy akcjach społecznych. Jednak jaka jest jej prawdziwa misja odkrywa, gdy natrafiają na enklawę diabłów zwaną Krewe.
Nowy Orlean to raj dla tych zmiennokształtnych piekielnych istot, bardziej aroganckich i złośliwych niż te, które Haven, Lance i Dante mieli okazję już spotkać. Wkrótce okazuje się, że ich sąsiedzi w Dzielnicy Francuskiej to wysłane na szkolenie anioły, więc wszyscy razem muszą stawić czoło Krewe, by dostać skrzydła.Gdy skruszony diabeł Lucian, jej dawna miłość, pojawia się by prosić o pomoc w ucieczce z podziemi, Haven zostaje poddana próbie. Czy można mu ufać ? Czy Haven zaryzykuje dla niego utratę anielskich skrzydeł, a nawet życia ?


The Iron Queen - Julie Kagawa
4. Żelazna królowa- Julie Kagawa

My name is Meghan Chase.
I thought it was over. That my time with the fey, the impossible choices I had to make, the sacrifices of those I loved, was behind me. But a storm is approaching, an army of Iron fey that will drag me back, kicking and screaming. Drag me away from the banished prince who's sworn to stand by my side. Drag me into the core of conflict so powerful, I'm not sure anyone can survive it.
19 razy Katherine - John GreenThis time, there will be no turning back.
Ps. Niestety, lecz prawdopodobnie nie zostanie ona wydana w Polsce. :C

5.  19 razy Katherine- John Green

Colin Singleton gustuje wyłącznie w dziewczętach o imieniu Katherine. A te zawsze go rzucają. Gwoli ścisłości, stało się tak już dziewiętnaście razy. Ten uwielbiający anagramy, zmęczony życiem cudowny dzieciak wyrusza w podróż po Ameryce ze swoim najlepszym przyjacielem Hassanem, wielbicielem reality show Sędzia Judy. Chłopcy mają w kieszeni dziesięć tysięcy dolarów, goni ich krwiożercza dzika świnia, ale za to nie towarzyszy im ani jedna Katherine. Colin rozpoczyna pracę nad Teorematem o Zasadzie Przewidywalności Katherine, za pomocą którego ma nadzieję przepowiedzieć przyszłość każdego związku, pomścić Porzuconych tego świata i w końcu zdobyć tę jedyną. Miłość, przyjaźń oraz martwy austro-węgierski arcyksiążę składają się na prawdziwie wybuchową mieszankę w tej przezabawnej, wielowarstwowej powieści o poszukiwaniu samego siebie. 


Czy podoba się wam moja piąteczka, którą najbardziej wyczekuję? Szkoda mi tylko, że "Żelazna królowa" nie będzie u nas wydana :C 

9 komentarze:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chciałabym przeczytać w końcu Kroniki Krwi w całości :) myślę, że spodobałoby mi się, bo stałam się od tego roku fanką Pani Mead :)

  OdpowiedzUsuń

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem fanką Pani Mead od przeczytania pierwszej części AW. Potem zaczęłam czytać cykl Sukub- ubóstwiam. No i Kroniki Krwi. Wszystkie 3 cykle czytam wolno by ich szybko nie skończyć :)

   Usuń
 3. Ja nie mogę się doczekać Daru Julii, a na półce na razie czeka Kronika Krwi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też choć jeszcze nie przeczytałam Sekretu Julii, który leży u mnie na półce od października :)

   Usuń
 4. Zostałaś nominowana bo Liebster Blog Award.
  Wszystko znajdziesz na tym blogu http://black-world-of-book.blogspot.com/
  Zapraszam do zabawy :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Dar Julii i 19x Katherine < 3 Czekam! < 3

  OdpowiedzUsuń

 

Obserwatorzy