Podboje Sukuba - Richelle Mead(45) *Blood* Podboje sukuba- Richelle Mead 
O czym jest?
Przybierają postać nieziemsko pięknych kobiet. Wabią mężczyzn i budzą w nich pożądanie. Sukuby - uwodzicielskie i mordercze demony.Miłość boli. Nikt nie wie tego lepiej niż Georgina. Jeśli choćby pocałuje swojego śmiertelnego chłopaka, wyssie z niego całą energię życiową. Cóż, bycie sukubem ma niewątpliwie plusy, ale to chyba nie fair, że dziewczyna-demon, która zawodowo uwodzi mężczyzn, nie może pozwolić sobie na prawdziwą miłość. Niepowodzeń w życiu prywatnym nie rekompensują sukcesy zawodowe i uznanie szefa, który jest pod ważeniem profesjonalizmu Georginy przekraczającej piekielne normy deprawacji dusz. Na domiar złego nieśmiertelny kumpel wciąga ją w plan który może skończyć się fatalnie nie tylko dla jej kariery...
Moja opinia
Książki pani Richelle Mead czyta się wspaniale i lekko.  "Podboje sukuba" głównie opiera się na refleksjach na temat związku Georgini i Setha, i dziwnej sprawy z jej przyjacielem, który zmienił się nie do poznania. Tematem pobocznym w powieści jest historia jej starego przyjaciela, inkuba Bastiena. 
    W czasie czytania lektury zaczynało nudzić czytelnika pragnienie pocałunku Setha, jednak dalej trzymam kciuki dla tej pary. Jeśli znów chodzi o sprawę jej przyjaciela Douga, w jego zespole pojawia się nowy perkusista i zaczynają odnosić spore sukcesy w bardzo krótkim czasie, przy czym zachowują się jakby byli pod pływem narkotyków. Georgina próbuje rozwikłać tą tajemniczą historię i właduje się w nie lada kłopoty. 
 Do Seattle przyjeżdża stary przyjaciel Kincaid, inkub Bastien. Inkub to męski odpowiednik sukuba. Prosi sukuba by pomogła mu udawać jego siostrę, by mógł poderwać bardzo wpływową kobietę.
 Dzięki kilku ciekawym wątkom można naprawdę spędzić miło czas przy czytaniu takiej książki jak ta. 
Ocena- 7/10 
Za tydzień pojawi się nowy post o stosiku urodzinowym i mikołajkowym. Zapraszam! 


0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

Obserwatorzy